ВІД ЧОРНОМОРКИ ДО ІВАНІВКИ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

24 січня за підтримки Миколаївського клуба Ротарі у Чорноморській ЗОШ Очаківського району відбувся товариський матч з міні-футболу між командами школярів та вихованцівреабілітаційного центру наркозалежної молоді «Джерело». Гра була дуже запеклою! Спортсмени боролися за кожну можливість забити гол, і більшість таких спроб закінчувалися вдало. Яскраві падіння, розбиті коліна, непідробні почуття радості та суму і рахунок 9:8 на користь господарів – так закінчилася ця футбольна баталія.

Окрім місцевих вболівальників, піддатися азарту матчу прийшов і, безпосередньо, Президент Ротарі-клуба Сергій Смирний. Від імені РК Миколаїв ним була подарована нова футбольна форма школярам Чорноморської загальноосвітньої школи, в якій ті і відіграли зустріч. Може, саме біло-блакитна «обновка» і допомогла їм перемогти своїх опонентів? Президент РК Миколаїв Сергій Смирний був захоплений грою та вражений фізичною формою як сільської молоді, так і вихованців з центру «Джерело». «Ми і надалі сподіваємося на співпрацю», — на завершення сказав Сергій Смирний

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Після матчу, начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.А. Голян вручила Ротарі клубу Миколаїв Подяку за сприяння розвитку фізкультури і спорту, пропаганду здорового способу життя, турботу і безкорисливу допомогу.
Зараз членами Миколаївського клубу Ротарі розглядається проект з фінансування на спортивний інвентар для Іванівського гуртка важкої атлетики. Сьогодні діти охоче займаються на старезних «залізяках», а піти більше у селі їм нікуди. Президент РК Миколаїв виявив бажання поспілкуватися безпосередньо з тренером гуртка на найближчому засіданні клубу і чітко окреслити межі потреб. Та запевнив, що перспектива ця — реальна.

Павло Казарян.